тел.: +38 (095) 083-75-04

тел.: +38 (067) 942-31-69

e-mail: office@ire.kiev.ua

Замовити дзвінок >
X
Зворотній зв'язок
Підтверджую відправлення листа.

Ми маємо більш ніж двадцятирічний досвід роботи в Україні і країнах СНД з проведення всіх видів оцінки активів і бізнесу відповідно до Національних та Міжнародних стандартів Оцінки і Міжнародних стандартів фінансової звітності.

usl1

Оцінка та переоцінка основних засобів

Компанія «ТОМАС & СІМОНОВА» надає послуги з оцінки всіх матеріальних і нематеріальних активів, які повністю відповідають Міжнародним стандартам оцінки (МСО) і Міжнародним стандартам бухгалтерського обліку/Міжнародним стандартам фінансової звітності (МСБО/МСФЗ), з метою підготовки фінансової звітності. «ТОМАС & СІМОНОВА» надавала свої послуги з оцінки активів для аудиту, включаючи міжнародні аудиторські компанії, які входять до Великої Четвірки.
Співробітники компанії мають Міжнародні Сертифікати з оцінки провідних громадських професійних організацій, такі як «Американське товариство оцінювачів» та «Інститут Оцінки «(США)
Компанія «ТОМАС & СІМОНОВА» виконала понад 250 оцінок активів для великих компаній, які проходили міжнародний аудит, з кількістю інвентарних номерів в кожній компанії від 20 тис. до 60 тис. Оцінка активів вимагає обізнаності в технологіях і активах, які використовуються в різних галузях економіки.

usl2

Оцінка нерухомості при купівлі-продажу (для оподаткування) та / або застави

Види нерухомості для оцінки (експлуатовані і ті, що будуються):

— нежитлова нерухомість — будівлі і приміщення (адміністративні, офісні, торговельні, ресторани, кафе, АЗС і т.д.) – від 500 грн та 2-х дні на виконання.

— житлова нерухомість — квартири, дачі, житлові будинки – від 400 грн та від 1-го дня;

— об’єкти, незавершені будівництвом – ціна та строки виконання робіт договірні;

— споруди (об’єкти інженерної інфраструктури, передавальні пристрої, свердловини, об’єкти водного господарства, ЛЕП, трансформаторні підстанції, дороги, аеродроми та ін.) – ціна та строки виконання робіт договірні;

Оцінка об’єктів нерухомості виконується на певну дату оцінки на підставі договору про оцінку, технічних характеристик об’єкта оцінки, огляду об’єкта оцінки на протязі 1-3 днів. Результатом проведеної оціночної діяльності є звіт з оцінки, що відповідає вимогам чинного законодавства країни.

usl3

Оцінка бізнесу, акцій, паїв, активів компаній та інвестиційних проектів

Оцінки єдиних майнових комплексів, цілісних майнових комплексів відповідно до Національних стандартів оцінки, Міжнародних стандартів оцінки, вимог ФДМУ та законодавства України при приватизації, для Комісії з цінних паперів та фондового ринку, при об’єднанні компаній та їх купівлі-продажу.

stock-vector-lady-justice-vector-illustration-26313592

Оцінка активів для Вищого суду в Лондоні

Працюємо з юристами в Лондоні, виконуючи оцінки в судових суперечках власників для Вищого суду Лондона.

usl5

Оцінка застави

Компанія акредитована в декількох банках в Україні, виконуємо застави для Ощадного банку на рівні, прийнятному для Національного банку України, для іноземних банків на професійній англійській мові, в тому числі оцінка фінансового стану для визначення кредитоспроможності, розробка планів фінансування, а також оцінки застави для забезпечення фінансування боргу.

usl6

Консультаційні послуги

Послуги ринкового аналізу, супроводження проектів, в тому числі з отриманням необхідних дозволів, всіма реєстраціями, будівництвом об’єктів та підключенням до мереж. Ціна – договірна.

usl

Підтримка реалізації проектів в галузі енергоефективності

Надаємо широкий спектр послуг з підтримки реалізації великомасштабних проектів в галузі енергоефективності, в тому числі оцінка фінансового стану для визначення кредитоспроможності, розробка планів фінансування, а також оцінки застави для забезпечення фінансування боргу. Ціна від 200 грн,год.

Наша компанія працювала з Battelle Inc. та північно-західної національної лабораторії Тихого океану (Сполучені Штати Америки), Bechtel (в даний час Nexant, Великобританія), Econoler (Бельгія), а також с Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) від імені України Енергосервісної компанія (УкрЕСКО). У 2000 році наша компанія отримала нагороду року — Міжнародний енергетичний проект, яка присуджена Асоціацією інженерів-енергетиків за роботу з Гастомельскім скляним заводом.

Оцінка автотранспортних засобів

— при купівлі-продажу;

— при розділі майна;

— у разі придбання транспортного засобу в кредит;

— під час розмитнення;

— оформленні різного роду страхових послуг;

— збільшення статутного капіталу, шляхом внесення до нього транспорту та інше.

Оцінка плавзасобів та літальних апаратів

Оцінка літаків проводиться з метою застави, купівлі-продажу, внесення до статутного капіталу і т.і.: Вартість від 10 тис грн

— укладання угоди купівлі-продажу літака та плавзособу;

— передачі літака, плавзасобу під заставу як забезпечення зобов’язань позичальника;

— відображення вартості літака, плавзасобу в бухгалтерській звітності.

Оцінка для сквіз-аут

Здійснення рецензування звітів з оцінки на замовлення банківських структур, приватного бізнесу та правоохоронних органів.