тел.: +38 (095) 083-75-04

тел.: +38 (067) 942-31-69

e-mail: office@ire.kiev.ua

Замовити дзвінок >
X

  Зворотній зв'язок
  Підтверджую відправлення листа.

  В яких випадках потрібна оцінка майна?

  Сімонова Л.М.

  Ведучий акредитований член американського товариства оцінювачів,

  заслужений член Українського товариства оцінювачів,

  Квітень, 2018 року

   
  Оцінка майна потрібна як для приватних осіб, так і для бізнесових структур.
   
  Перш за все оцінка потрібна при укладанні угод купівлі-продажу для того, аби власник міг зорієнтуватись яка ринкова вартість майна, що він хочу продати або майбутній власник – яка вартість майна, яке він хоче купити.
   
  У разі відчуження нерухомого майна Звіт з оцінки, який виконаний незалежним оцінювачем відповідної кваліфікації, застосовується для визначення величини податків і зборів, що підлягають сплаті. При цьому визначається ринкова вартість об’єкта.
   
  У разі отримання кредитних коштів нерухомість (квартира або земельна ділянка або домоволодіння) можуть передаватись у заставу по вартості, яка також визначається незалежним оцінювачем. В цьому випадку визначається ринкова вартість об’єкта без ПДВ.
   
  У разі, якщо компанія виконує переоцінку своїх основних засобів для включення їх вартості у фінансову звітність, таку оцінку виконує незалежний оцінювач, який має відповідний сертифікат. Визначається справедлива вартість об’єкта.
   
  При страхуванні об’єкта нерухомості визначається його відновна вартість, а рухомого об’єкта (колісного транспортного засобу) визначається його ринкова вартість.
   
  У разі передачі об’єкта державної або комунальної власності в оренду визначається його ринкова вартість.
   

  ©Thomas&Simonova 2018